Harmonické vzťahy

V oblasti vzťahov majú 100% prírodné esenciálne oleje a ich zmesi možnosť širokého uplatnenia. Vzťahy sú osobitá kapitola života. Práve vo vzťahoch sa najviac učíme a teda v tejto oblasti zažívame i najviac životných skúšok.

100% prírodné esenciálne oleje a ich zmesi, ako podpora pre harmonickí vzťahy
100% prírodné esenciálne oleje a ich zmesi, ako podpora pre harmonickí vzťahy

Podpora prírodných darov v podobe esencií sa vždy hodí. 

Prvé čo nás väčšinou napadne, keď sa povie vzťahy je vzťah medzi mužom a ženou a tiež slovo "LÁSKA". Takmer každý túži zažívať práve tento pocit. Byť milovaný, byť prijatý. Začína to už od samotného počiatku v maminom brušku vzťahom rodič a dieťa. Už v škôlke prídu na rad vzťahy priateľské, no často i prvé detské lásky. Prichádzajú na rad vzťahy žiak a učiteľ a i tu sa občas objaví láska, najčastejšie platonická, keď dieťa vidí v učiteľke, či učiteľovi svoju hrdinku, či hrdinu. V čase dospelosti tvoríme vzťahy partnerské, priateľské, ale i pracovné či obchodné. A napokon sa v čase zrelosti sú hlavnou témou rodinné vzťahy, vzťahy starí rodičia verzus vnúčatá. Občas sa objaví zlomené srdce, občas spor, niekedy nedostatok vášne, či neschopnosť odpúšťať. 

Vždy sa však nájde prírodný esenciálny olej, ktorý pomôže zahojiť zlomené srdce, opäť rozdúcha vášeň, podporí komunikáciu vo vzťahu, pomôže odpúšťať, vymaniť sa sa z role obete, podporí nás v snahe stať sa lídrom, zlepšiť pracovné vzťahy, či vytvorí priestor pre úspešné obchodné spojenie.

100% prírodné esenciálne oleje 

pre harmonické vzťahy

Ako prvé, len spomeniem 100% prírodné esenciálne oleje z ruží. Sila Kristovho vedomia, otvoreného srdca, bezpodmienečnej lásky a prijímania bez súdov, či bezpodmienečná láska Márie matky Božej napriek tomu, že vedela, že jej dieťa si vybralo cestu utrpenia, to je presne to o čo vo vzťahoch ide. 

BEZPODMIENEČNÁ LÁSKA, LÁSKA BEZ SÚDOV A OČAKÁVANÍ

NA MEDOVÉ TÝŽDNE

Ylang Ylang 100% Prírodný esenciálny olej
Ylang Ylang 100% Prírodný esenciálny olej

100% Prírodný esenciálny olej Ylang Ylang sa výborne sa hodí na romantické stretnutia. Napríklad v Indonézi sa používa pri svadobných obrdoch i svadobnej noci


OLEJ LÁSKY A VÁŠNE

Santalové drevo 100% prírodný esenciálny olej
Santalové drevo 100% prírodný esenciálny olej

Santalové drevo 100% prírodný esenciálny olej Je nie len, výbornou podporou pre zdravie. Niektorý ho nazývajú olejom vášne. Býva spomínaný i v súvislostiach s Kamasutrou


Vzrušenie na poli biznisu

MANDARÍNKA 100% prírodný esenciálny olej
MANDARÍNKA 100% prírodný esenciálny olej

100% prírodný esenciálny olej z mandarínky povzbudzuje k nakupovaniu. Dáva nám pocit rozletu. Prináša vzrušenie a vášeň na poli biznisu. Ak si obchodník, neváhaj, svoj obchod mandarínkou rozvoňaj.

NIE JE LÁSKA, AKO LÁSKA

Často sa láska zamieňa za vášeň a rôzne jej povznášajúce, či negatívne podoby.Keďže vášeň je na rozdiel od lásky často nestála, nie je to veľkým predpokladom pre harmonické vzťahy. Kým vášeň väčšinou vychádza z ega a závislosti na prežívaní emócií, skutočná, bezpodmienečná láska vychádza z našej Božskej podstaty. Je to prijímanie všetkého, čo je bez súdov. 

Keď chceme vedome tvoriť harmonické vzťahy mali by sme si skôr ako si nejaký vzťah začneme, položiť otázku: "Som ochotný s týmto človekom stráviť svoj život, ak sa nezmení ani o bodku? Budem sa za takých podmienok v tomto vzťahu cítiť naplnený? Za predpokladu, že už máme vybudovaný kvalitný vzťah sami so sebou, dokážeme to rozlíšiť. Budeme si vedomí odpovede. 

Keď nemáme kvalitný vzťah k sebe a začneme budovať nový vzťah na základoch starých vzorcov, po upadnutí prvotného nadšenie sa začnú objavovať obmedzujúce požiadavky, snaha vlastniť partnera, meniť ho. Dochádza k narušenie vzťahu, prichádza hnev, strachy, frustrácie, hádky, niekedy žiarlivosť, trápenie, úzkosť, zúfalstvo, možno až nenávisť, obviňovanie, beznádej a môže to viesť až k depresii, či k iným formám narušenia zdravia. Ak sme sa aj do takéhoto stavu dostali, nie je to chyba, za ktorú by sme sa teraz mali obviňovať, či dokonca trestať. Brať na seba rolu obete, či vinníka, ktorý nedokázal naplniť očakávania partnera. 

"Som, aký som" sú slová Krista spomínané v Biblii. 

Možno práve toto je kapitola života, ktorú si naša duša vybrala v tomto živote preštudovať a zvládnuť. Stačí si opäť položiť napríklad otázku: 

"Čo iné je tu možné? Ktoré moje voľby je pre mňa prínosom zmeniť?"


Niekedy používame vo vzťahoch vzorce, ktoré sme sa naučili v našej rodine, niektoré si vedome ani nepriznávame, lebo pramenia z nášho podvedomia. Zákon schválnosti je, že sa objavia vždy v tej najnevhodnejšej situácii. Je však možné, že je to preto, aby sme si uvedomili, že je ten správny čas zmeniť to. Urobiť novú voľbu. 

Vášeň k životu neodmysliteľne patrí, môžno len nie, ako základný stavebný kameň stability. Aj chýbajúca vášeň dokáže narušiť vzťahy. Ide o to, že všetko by malo byť v rovnováhe. 

Kým vzťahy založené na vášni majú vibračnú úroveň 145 MHz, vzťahy založené na bezpodmienečnej láske sa pohybujú na vibračnej úrovni 500+. Už len to svedčí, že stojí za pozornosť tvoriť vzťahy na základoch bezpodmienečnej lásky. 

Takéto vzťahy prinášajú oveľa viac potešenia, naplnenia, spokojnosti, pohody, vďačnosti, pozitívnosti, svornosti, rastu a samozrejme stability. 

Toto platí rovnako pre vzťahy partnerské, rodinné, priateľské a dokonca i tie pracovné. 

Keďže 100% prírodné esenciálne oleje, majú schopnosť niektoré očisťovať, iné aktivovať fyzicky, mentálne, emocionálne i spirituálne sú pre nás pri budovaní vedomých vzťahov obrovská podpora.


Zmesi 100% prírodných esenciálnych olejov pre harmonické vzťahy

Láska (LOVE) zmes 100% prírodných esenciálnych olejov
Láska (LOVE) zmes 100% prírodných esenciálnych olejov
Olej lásky (EROS) zmes 100% prírodných esenciálnych olejov
Olej lásky (EROS) zmes 100% prírodných esenciálnych olejov
Partnerstvo (PARTNERSHIP) zmes 100% prírodných esenciálnych olejov
Partnerstvo (PARTNERSHIP) zmes 100% prírodných esenciálnych olejov

Ako už vieme, základom pre tvorenie vedomých harmonických vzťahov je mať harmonický vzťah sám so sebou


Ďalšie typy na vzťahom prínosné esenciálne oleje nájdeš na stránke